O NÁS

info@ohm.sk


Našim krédom pri založení firmy OHM bola a zostáva myšlienka ponúknuť čisté prírodné produkty vyrábané bez chémie.
Myšlienka nezostala len v našich mysliach ale je realizovaná v nami ponúkaných výrobkoch.

K dnešnému dňu zastupujeme tieto firmy z Českej republiky:

Hemann, s.r.o. (Výrobca naturálnych produktov)
Biofos (Ušné sviečky)
Rabštejnská apatyka (Gemmoterapia)

Zakladatelia firmy: Oľga Stroschneiderová
Henrich Stroschneider
Magdaléna Mihálová

11.04.2003
BRATISLAVA


Na našich stránkach nájdete jemne a kvalitne spracovaný čistý, prírodný materiál s vysokou účinnosťou , ALE..... V prevencii a pri liečbe Vašich potiaží je kľúčom k úspechu nielen presné a pravidelné užívanie. Všetko so všetkým súvisí. Kvalita života, tú má každý vo svojich rukách sám. Jedinec túžiaci po poznaní skoro odtajní tajničku života a vydá sa cestou plnofarebného žitia. Žeby tajomstvo? Nie, len pochopenie prírodných zákonov, ktorých sme súčasťou.
Čo odhaluje tajnička zdravia? Faktory ktoré nás ovplyvňujú, priamo kvalitu nášho žitia.
1. genetická výbava (dedičné informácie po predkoch)
2. ovzdušie (ktoré dýchame)
3. voda (ktorú pijeme)
4. potrava (ktorú jeme)
5. pohyb (naša práca či pohyb pre radosť, relax)

GENETICKÁ VÝBAVA
(nemám na mysli prednosti istého druhu) ale rysy tváre, tela, výška, povahové a pohybové vlastnosti, farba vlasov a pod, informácie ktoré nám dali do vienka naši genetickí predkovia.
Ako sme na tom a aká je naša výbava pre tento život?
Najlepšie pozná svoje telo každý sám, jeho slabosti, prednosti. Niektoré partie tela a či orgány cítime, že sú menej výkonné a na tie by sme sa mali zamerať, posilniť ich cvičením, bylinami a stravou. Všimnite si vo svojom rode, aké potiaže mali Vaši predkovia z hľadiska dedičnosti, sa im môžete vyhnúť, či ich prejavy zmierniť.

OVZDUŠIE
Či som vegetarián, alebo sa napchávam slaninou, kyslík si nevyberiem. Ak žijeme mimo mesta v relatívne čistom prostredí, nevyhrali sme úplne. Naša planéta je uzavretý systém a tak vietor k nám občas niečo "zaveje". Kvalitu vzduchu vieme výrazne zlepšiť v našom príbytku. Našim arzenálom je soľná lampa (ionizuje vzduch , pohlcuje elektromagnetický smog), zvlhčovač a čistič ovzdušia a bodku v snahe o harmonický vzduch dopĺňa éterický olej (100 % prírodný).

VODA
Po narodení naše telo obsahuje z troch štvrtín vodu , no keď umierame je to len z polovice jeho hmotnost i. Nesprávnou životosprávou sa nám v tele usadzujú rôzne minerály a nedostatočným čistením organizmus rezignuje a nastáva smrť. Denne sa v priemere v tele usadí 1 gram minerálov. Bunky takto poškodené je potrebné vyčistiť ak nechceme predčasne opustiť tento skvelý svet. Zanesený organizmus mimoriadne účinne čistí práve čerstvo roztopená ľadová voda. Voda sa zmrazením vyčistí, dôležité je však aby v takto upravenej vode ostalo trochu ľadu, aby sa docielil čistiaci efekt v bunkách, kde sa rozpustia časom nahromadené nánosy. Rozmrazená voda má lahodnú chuť a pri vypití ráno nalačno asi 200 ml spôsobí, že človek nemá hlad. Večer pitím po dúškoch si masívne čistíme organizmus, ten je v kľude, bez stresu. Denne takto vypite podľa telesných dispozícií 1 - 2,5 litra rozmrazenej vody. Častejšie budete močiť. Váš moč začne intenzívnejšie páchnuť, čo je znakom čistenia. Po dlhodobom pití takto upravenej vody sa Vám upraví krvný tlak, zlepší pamäť a po 2 - 3 mesiacoch prestane zapáchať moč (napriek tomu ho nepite, liečba urinoterapiou). Zlepšiť chuť rozmrazenej vody je možné pridaním prírodného džúsu.

POTRAVA
Potrava ako otrava sa stáva v prípade že konzujeme viac ako spotrebujeme. Konzumujeme masívne mŕtvu potravu bez výživných látok a hoci máme plné bruchá lahôdok, hladujeme.
Mäso zvierat nesie stopy po nevhodnej výžive a bezcitnom zaobchádzaní, zviera intuitívne cíti kedy prichádza jeho koniec. Rastliny sú pre väčšie výnosy, ochranu pred škodcami masívne postrekované a hnojené smrtiacou chémiou, ktorá sa tak ocitá v potravinovom reťazci nič netušiacich konzumentov, kŕmených klamstvom sladkoružovo voňajúcich reklám. Obchodníci číhajú , nastavujú pasce, hľadia na svoj zisk a dôverčivý klient bezbranne v nevedomosti sadá ako mucha na lep. Mašinéria gigantov globalizujúca postupne celý svet posúva právo jedinca na kvalitnú, nezávadnú a výživnú potravu až na posledné miesto.

TELESNÝ POHYB
Hravosť detí, ich nekonečná energia, šantenie a radosť z pohybu im vlastná sa postupne dospievaním a vplyvom dnešného žitia stráca v kolíske zrodenia.
Sedavý spôsob života a prejedanie sa, nedostatok pohybu, zhorší trávenie, krvný obeh ,imunitu, začíname priberať na hmotnosti, spomaľuje sa životný rytus, predčasne starneme, trpíme rôznymi poškodeniami a umierame.
Tento scenár môžeme zameniť za iný , je na nás čo si vyberieme....

UVEDOMELOSŤ
Najviac sa človek podobá človeku tým , že každý je iný. To , že nielen fyzickou potravou je človek živý vedeli už staré civilizácie. Duchovná potrava je pre dušu človeka rovnako dôležitá ako jedlo a voda. Táto nás motivuje stúpať po schodíkoch vývoja vlastným rozhodnutím vpred. Naše možnosti nevyužívame naplno, ba ani spolovice. Živoríme a prežívame neschopní otvoriť vnútorný zrak poznania. Naša lenivosť nahráva mocným tohto sveta držať nás v temnote nevedomosti a využívať pre svoje blaho.

Želám Vám na ceste životom odvahu meniť prítomnosť , spoznaním pravdy.

V Bratislave 13.04.2004 Henrich Stroschneider

Ak chcete poznať viac pozrite si na www.gemmoterapia.sk rubriku linky
V článku sú použité internetové informácie